Dijital Baba Web Yazılım | Markaların Dijital Babası


Dijital Baba İle

Proje Oluştur !
  • %100 Açık Kaynak
  • 7/24 Teknik Destek

İş Akışımız Hakkında

Sektör Analizi

Olduğunuz sektördeki rakip firmaları inceliyoruz, daha sonrasında bir yol akışı ve nasıl bir çalışma ile diğer firmalardan farklı olacağımız konusunda ekibimiz ile beyin fırtınası yaparak bir karara bağlıyor ve sizlerle toplantı yapıyor süreç hakkında bilgilendirme yapıyoruz

Çalışmaya Başlama

En güncel yazılım dillerini kullanarak sitenizi en hızlı ve işlevsel hale getiriyoruz. Kullanıcı dostu ve SEO uyumlu olması konusunda çook dikkatimizi veriyoruz.

Feedback

Müşterilerden aldığımız bilgilere göre site üzerinde bazı güncellemeler ve geliştirmeler yaparak, en işlevsel hale getiriyoruz. Unutmayın ki doğru web sitesi ziyaretçiyi müşteriye çevirir.

SEO

Yazılımlarımızı SEO Uyumlu Hazırlıyoruz

Yazılımınız SEO uyumlu olduğunda belli anahtar kelimelerin kullanıldığı, bilgi içeren, fayda sunan ve kreatif website içerikleridir. SEO uyumlu içeriğin amacı, websitesinde yer alan bir yazının arama sonuçlarında en üst sırada listelenmesidir.

Proje Oluştur !

Profesyonel Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Sitesi

Firmanızın imajını yansıtacak yaratıcı tasarımlar ile sitenize gelen ziyaretçileri müşteriye çeviriyoruz.

E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Yazılımınız ile 0 komisyon ile satışlarını gerçekleştirebileceğiniz , ürün stoklarınızı kontrol edebileceğiniz ve daha bir çok özellikli panel ile satışlarınızı arttırıyoruz.

Özel Yazılım

Firmanızın iş akışını hızlandıracak, özel yazılımlar sunuyoruz. Buna örnek vermek gerekirse çanta mağazası olduğunuzu düşünelim ve mağazada her satışda sitenizin stoğunu düşürmeniz gerekir lakin sizlere özel hazırladığımız program sayesinde yazılımımız otomatik olarak stoklarınızı güncellesin ve olmayan ürünü satmamış olursunuz

Google Ads

Google reklamlarınızdan tam olarak istediğiniz verimi alamıyorsanız , bizler sizin için reklamlarınızı yönetebiliriz.

Yazılım Geliştirme

Bir Yazılımınız var ama yetersiz mi kalıyor ? bizlere ihtiyacınız olan ihtiyaçlarınızı iletirseniz , çok işlevsel halde sizlere teslim edebiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı, grafiker arkadaşlarımızın profesyonel çalışmaları ile hesaplarınızı şölen yapabiliriz.

SEO Optimizasyonu

Arama sonuçlarında siteniz çok mu arka planda kalıyor ? sitenizi en üstlere taşımaya hazır mısınız ?

Yazılım Destek Paketleri

Bizlerden Aylık yazılım destek hizmeti kiralayabilirsiniz (Aldığınız paket içeriği kadar destek sağlanır saat cinsinden).

Neden Dijital Baba'yı Tercih Etmeliyim ?
İşte Cevaplar !

Yazılımlarda şifreleme yapan firmalar mevcuttur. Eğer şifreleme yapılırsa yazılımınıza ait kodların okuması imkansız bir hale gelir, bizler sizlere kodlarınızı tamamen açık kaynak kodlu sunuyoruz.

Ödeme türlerimiz : Havale / Eft ve 3D Secure ile online ödeme geçerlidir.

Sizlere sunmuş olduğumuz yazılım hizmetlerinde 365 gün ücretsiz desteğimiz mevcuttur. Destek İçerisinde sunmuş olduğumuz hizmet uyarınca destek sağlanır.

Yazılımlarımız 365 gün ücretsiz destek sunuyoruz, Eğer yazılmış olan koda bilirkişi işlem yapmadıysa , Ücret mukabilinde destek sağlanır.

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) uyumu en basit tabirle web sitenizin arama motorlarına uyumluluğudur. Bu uyumluluk oranının yüksek olması arama motorlarının web sitenizi anlamasına, doğru bir şekilde sınıflandırmasına ve indekslerine (rehberlerine) kaydetmesine yardımcı olur.

Eğer Dijital Baba Hakkında Daha Fazla Bilgiye İhtiyacın Varsa Bizlere Whatsapp'dan yazabilirsin

Whatsapp'dan Yaz