Dijital Baba Yazılım | Hakkımızda

Hakkımızda

Dijital Baba'nın Doğuşu

Hakkımızda

2016 Yılından itibaren kurumsal firmalara yazılım çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman kadromuz ile firmanızdaki iş akışını en hızlandıracak senaryo üzerinde çalışarak yazılımınızı sizlere açık kaynak kodlu olarak teslim ediyoruz. Mert Can Şişman Önderliğinde kurulan Dijital Baba, hizmet vermeye başladığı günden beri 739 kurumsal firmaya hizmet vermiştir. (2022) Peki hangi alanlarda müşterilerimize hizmet sağlıyoruz ? Kurumsal web sitesi, Arama motoru optimizasyonu(SEO),bireysel web siteleri ve kurumsal firmaların yazılımsal ihtiyaçları hizmetleri vermekteyiz.

İletişime Geç !

İş Akışımız Hakkında

Sektör Analizi

Olduğunuz sektördeki rakip firmaları inceliyoruz, daha sonrasında bir yol akışı ve nasıl bir çalışma ile diğer firmalardan farklı olacağımız konusunda ekibimiz ile beyin fırtınası yaparak bir karara bağlıyor ve sizlerle toplantı yapıyor süreç hakkında bilgilendirme yapıyoruz

Çalışmaya Başlama

En güncel yazılım dillerini kullanarak sitenizi en hızlı ve işlevsel hale getiriyoruz. Kullanıcı dostu ve SEO uyumlu olması konusunda çook dikkatimizi veriyoruz.

Feedback

Müşterilerden aldığımız bilgilere göre site üzerinde bazı güncellemeler ve geliştirmeler yaparak, en işlevsel hale getiriyoruz. Unutmayın ki doğru web sitesi ziyaretçiyi müşteriye çevirir.

Dijital Baba.
Uzman Kadromuz

Mert Can Şişman

Senior Back-End Geliştirici

Kuntay Kis

Junior Back-End Geliştirici

Tayfun Kis

Muhasebe

Nejla Keskin

Ofisin Annesi

Mutlu Müşterilerimiz

Projelerimizi Kodlarken 17500+ Kahve İçtik

Eğer Dijital Baba Hakkında Daha Fazla Bilgiye İhtiyacın Varsa Bizlere Whatsapp'dan yazabilirsin

Whatsapp'dan Yaz